Henna brwi i rzęs

Henna rzęs Brwi są bardzo ważnym elementem wyglądu naszej twarzy i zwracamy na nie dużo uwagi.
Uważamy pewne typy brwi za atrakcyjne.Wiele Pań poswięca tyle czasu na regulacje oraz malowanie brwi ,co na nakładanie tuszu na rzęsy badź malowanie ust.
Brwi są rownież jednym z najbardziej ekspresywnych miejsc do wyrażania mimiki twarzy.
Zadbane brwi o kształcie odpowiednio dobranym do rysów twarzy dodadzą wdzięku, a także wyeksponują oczy.Podkreślona zostanie rownież indywidualność twarzy.Każdy ma właściwy sobie rysunek brwi i całkowita jego zmiana jest niemożliwa przy tej metodzie,ale dzięki drobnej korekcie za pomocą pęsety i doborze koloru henny można nadać im odpowiedni do rysów twarzy kształt.
Henna sprawia że brwi stają się wyraźniejsze ,ładnie podkreślone.

Co to jest henna?

regulacja brwi Henna Refectosil jest to nowoczesna ,profesjonalna farba do farbowania brwi i rzęs w żelu.Łatwa w zastosowaniu,niezawodna i higieniczna.Nie barwi skóry Natomiast standardowa henna w proszku oprócz włosków barwi też skóre-polecana dla Pań które chcą wzmocnić efekt oraz mają bardzo nieregularną linie brwi.

Jak długo kolor pozostaje na skórze?

Henna utrzymuje się od 1-3 tygodni,w zależności od tego jak długo pasta pozostawała na skórze i włoskach oraz innych czynników: pocenia się,przetłuszczania skóry,wystawiania na działanie wody i mydła ,stosowanie tłustych preparatów kosmetycznych. Henna na rzęsach trzyma sie ok. 2-4 tyg.

Jaki kolor wybrać?

Do brwi stosujemy henne:brązową,czarną lub grafitową Do rzes stosujemy henne:granatowo-czarną,czarną,brazową,grafitową

Blondynki powinny mieć brwi ciemniejsze od włosów (ale nie rażąco czarne,bo wyglądają nienaturalnie). Brunetki natomiast powinny wybrać henne o ton jaśniejszą niż ich kolor wlosów. Henne w kolorze czarnym radzimy stosować tylko na rzęsy lub przy bardzo ciemnej oprawie oka.

Przeciwskazania

  • stany zaplane i alergiczne
  • choroby i uszkodzenia oka
  • swieżo wydepilowane brwi
  • soczewki kontaktowe
  • przerwana ciągłość skóry w okolicach oka lub brwi

Ważne

Zawsze najpierw wykonujemy henne,a dopiero później przystępujemy do regulacji łuku brwiowego.