Pedicure

maslo Zadbane stopy przyciągają spojrzenia, ale ich pielęgnacja nie należy do najłatwiejszych. Skóra na podeszwach jest bowiem trzy razy grubsza niż w innych częsciach ciała, a na jej każdym centymetrze kwadratowym znajduje się aż 600 gruczołów potowych. Ta szczególna budowa chroni stopy podczas każdego kroku, ale jest także przyczyna naszych problemów.

Na szczęscie z każdym kłopotem można sobie poradzić dzięki sprawdzonym sposobom pielęgnacji, odpowiednim kosmetykom i zabiegom. A wtedy spełni się marzenie każdej z Pań, by mieć miękkie i jedwabście gładkie pięty, które można pokazać w sandałkach

Zapraszamy na pedicure
sol Zabieg wykonujemy przy pomocy kwasów oraz frezarki.
Dzięki temu połączeniu technik jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularne efekty.Do tego pedicure przy użyciu kwasów jest polecany dla diabetyków,eliminuje ryzyko skaleczeń.Naskórek jest rozpuszczany ,a nie ścinany,to sprawia że wolniej się odbudowuje.
Zabieg wykańczany jest peelingiem oraz maską-kremem.

Zapraszamy również do ozdobienia paznokci u stóp lakierami marki China Glaze (szybkoschnące, trwałe, nasycone kolory) lub trwale lakierami hybrydowymi.